Klima Tamir Servisi

Klima Tamir Servisi

İZMİR'in 1 Numaralı Lisanslı ve Güvenilir 24 Saat Klima Onarım Şirketi
Uzman Eğitimli Teknisyenler
7/24 Acil Servis için hazır
%100 Memnuniyet Garantisi
Lisanslı ve Son Teknoloji Ekipmanlar
Her zaman iki şeye inanırız: kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti. İlk günden itibaren amacımız siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktır. Bu nedenle, birileri İzmir  klima tamiri veya izmir'de Klima Bakım Şirketi'ni aradığında her zaman ilk sırada yer alırız.

İzmir'de En iyi Klima Onarım Hizmetleri Sunuyoruz.
Önde Gelen Bir Klima şirketi Olarak, İzmir Genelinde Her Türlü model ve markadaki Klimayı Onarıyoruz.
Klimalar sadece odayı soğutmakla kalmaz, alanın sıcaklığını ve nemini düzenler, aynı zamanda kirli havayı filtreleyerek o yerin hava kalitesini iyileştirir. Yazın zirvesinde arızalanan bir klima rahatınızın kaçmasına neden olabilir. Sıcak hava aşırı rahatsızlığa neden olabilir. Dünya klimalara bu kadar bağımlıyken , Arızalı , Bozuk veya Hiç çalışman Klimanızı en kısa sürede tamir ettirmeniz önemlidir. Bizler size mükemmel kalitede Klima Onarım Hizmetlerini sunuyoruz

Gezici Klima Tamir Ekibi
Şehrin çoğu semtinde bulunan gezici klimalarınızı tamir edecek en iyi ekibimiz var. Eğitimli bir kadro ve doğru ekipman ile siz yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

İzmir Klima Tamiri
Kirli serpantinler, düşük voltaj soğutucu akışkan eksikliği, Bağlantı hataları Gaz kaçakları klimalarınızda yıllarca kullanımdan sonra ortaya çıkabilen oldukça yaygın sorunlardır. Şanslısınız İzmir klima tamircisi klimanızı onarmak için özel hizmetler sunuyor. Ekibimiz, bize ulaştığınız andan itibaren yirmi dört saat içinde Arızalı veya çalışmayan Klimalarla ilgilenecek ekipman ve bilgi birikimine sahiptir. İzmir'in herhangi bir yerinde, hızlı bir klima onarımı için gece gündüz çalışıyoruz.
Çok sıcak/soğuk günlerde olmasını isteyeceğiniz son şey, klima arızanızın olmasıdır. Klima ünitenizi her yıl kontrol etmeniz ve bakımını yaptırmanız önemlidir. Normal çalışıyor gibi görünse bile, düzenli bakımını ihmal etmek gözden kaçıracağınız bir sorunun sahada büyümesine sebep olabilir.

Klima Gaz şarjı
Klima Tamiri
Klima Servisi
Klima Acil Tamiri

Bizler tamamı yüksek vasıflı teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilen eksiksiz klima tamiri, bakımı ve acil klima onarım hizmetleri sunuyoruz.

Tamir sonrası müşteri desteği
Tüm Klima Markalarını Onarıyoruz
Güvenilir Faturalı Servis
Garantili Yüksek Kaliteli Onarım
Müşterilerimize daha yüksek kalite standartlarınfa işçilik sağlıyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?
 Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki, General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için özel olarak izmir ilinin her ilçe ve bölgesine bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.


-  klima çalışıyor fakat soğutmuyor 
-  klima hiç çalışmıyor 
-  klimadan ses geliyor (çıkartıyor)
-  klima su akıtıyor (damlatıyor)
-  klima ısıtmıyor 
-  klima kumandayı algılamıyor 
-  klima kumandası çalışmıyor 
-  Klimada gaz kaçağı var 
-  Klimanın gazı yok
-  Klima gaz dolumu 
-  Klima dış ünitesi ses yapıyor 
-  Klima çalışıyor sonra duruyor
-  Klima error veriyor
-  Klima arıza kodları
-  Klimada kırmızı ışık yanıyor
- Klima üç yollu vana arızası
-  Klima fan motoru arızası
-  Klima anakart arızası (eletronik)
-  Klima kart tamiri
-  Klima tamirsici
-  7/24 klima servis
-  Klima Tamircisi
-  Klima Açılmıyor 
-  Klima Servisi 
-  klimaya elektirik gelmiyor
-  klima şartel attırıyor
-  klima ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
-  klima yedek parça
-  klima arıza kodları
-  Klima Fan motoru çalışmıyor
-  Klikafan motoruna elektrik gelmiyor
-  Klima Bakımı 
-  Klima Temizliği 

Bizi Arayın : 0232 332 22 52
E-posta: klimatamiriizmir@gmail.com

Yorumlar (0)

Yorum Yap

images

GARANTİLİ İŞÇİLİK

Klima tamir, bakım, onarım işlemlerini yaptıktan sonra işi şansa bırakmıyoruz. Yapılan Tüm işçiliği kontrol edip garanti veriyoruz. Bu yüzden en güvenilir klima servisi biziz.

images

UYGUN FİYAT

İzmir Klima Tamir Servisi olarak minimum fiyat maksimum hizmet ilkesi ile çalışıyoruz. İşin Hakkından fazlasını talep etmiyoruz, Müşterilerimizi zor durumda bırakmıyoruz.

images

TECRÜBELİ UZMAN KADRO

Tüm marka ve modellerde resmi belgeye sahip tam donanımlı uzman ekibimizle arıza tespit esnasında yerinde onarım imkanı sunuyoruz. Klima tamiri ve bakım hizmeti bizim işimiz.

Whatsapp'tan Sor
Tıkla Ara!