Demirdöküm Klima Tamir Servisi

Demirdöküm Klima Tamir Servisi

İzmir Demirdöküm Klima Tamir Servisi olarak kullandığınız Demirdöküm marka klima ve ürünleriniz için teknik servis Tamir bakım arıza onarım işleriniz Garantili bir şekilde yapmaktayız. Firmamız İzmir geneline hizmet vermektedir. Demirdöküm Klimalarda maksimum güvenlik ve performans için orijinal parçalar kullanılır. Servisimiz tarafından yapılan işlemler, değiştirilen orijinal yedek parçalar bir yıl işçilik ve parça garantilidir.

DEMİRDÖKÜM KLİMA SERVİSİ
Demirdöküm markalı ürünlerin özel servis hizmetlerini sunmakta olan firmamız yetkili servis olmamakla birlikte genel merkezden de bağımsız şekilde Demirdöküm klima kullanıcılarının talebi doğrultusunda çalışmalarını gerçekleştirmektedir.
Kombi servis konusunda gerekli ekipman ve donanımla siz değerli müşterilerimizin kombi ile alakalı sorunlarına kesin ve garantili servis hizmeti sunmaktayız.
Demirdöküm klimanız soğutmuyor  mu?
Demirdöküm Cihazınız çok mu gürültülü çalışıyor?
Demirdöküm klimanızın gazı mı bitti ?
Demirdöküm Klimaniz ayarladığınız derecede çalışmıyor mu?
Demirdöküm markalı klimanız hiç mi çalışmıyor?
Demirdöküm klima servisine ihtiyacınızmı var?
Bizi arayın cihazınızla ilgili şikayetinizi hemen çözelim.

Demirdöküm Klima Bakımı
Klima bakımı cihazınızda daha az arıza, daha az enerji tüketimi, yüksek performans daha uzun ekipman ömrü, daha iyi hava kalitesi ve konfor sağlamaktadır.
Evinizi kötü koku, polen ve bakterilerden arındırmak için, 
Klimanızın ömrünü uzatmak için,
Klimanızın gereksiz zamanlarda arızalanmamaması için, 
Enerji tasarrufu sağlamak için, 
Klimanızın verimliliğini arttırmak için,

En önemlisi:
Klima bakımı virüs ve bakterilerin sebep olduğu birçok solunum yolu hastalıklarından korunmanız için, hayati derecede önem taşır. Klimanız ideal filtreleme yapamayacağından, Toz partiküller ortamda biriktiğinden,  klimanızda pnömoni ve küf mantarları oluşur. Bu bakterilerin sebep olduğu
Sinüzit, kronik yorgunluk, alerji ve lejyoner gibi hastalıklara maruz kalmamak için. 

 * KLİMA BAKIMINİZİ MUTLAKA YAPTIRIN 

Yorumlar (0)

Yorum Yap

images

GARANTİLİ İŞÇİLİK

Klima tamir, bakım, onarım işlemlerini yaptıktan sonra işi şansa bırakmıyoruz. Yapılan Tüm işçiliği kontrol edip garanti veriyoruz. Bu yüzden en güvenilir klima servisi biziz.

images

UYGUN FİYAT

İzmir Klima Tamir Servisi olarak minimum fiyat maksimum hizmet ilkesi ile çalışıyoruz. İşin Hakkından fazlasını talep etmiyoruz, Müşterilerimizi zor durumda bırakmıyoruz.

images

TECRÜBELİ UZMAN KADRO

Tüm marka ve modellerde resmi belgeye sahip tam donanımlı uzman ekibimizle arıza tespit esnasında yerinde onarım imkanı sunuyoruz. Klima tamiri ve bakım hizmeti bizim işimiz.

Whatsapp'tan Sor
Tıkla Ara!