E.C.A Klima Tamir Servisi

E.C.A Klima Tamir Servisi

ECA marka klimalarınızın bakım, arıza, tamir işlerinde uzman kadromuzla profesyonel hizmet vermekteyiz. Her yıl eğitim seminerlerine katılan ECA klima servis teknisyenlerimiz gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip etmektedir. Müşteri mumnuniyetini hedef alarak tüm ECA model klimalarınıza servis hizmeti sunuyoruz. ECA klimalarda orijinal yedek parçalar kullanarak değişen parçalara ve işçiliğe 1 yıl garanti vermekteyiz.

ECA klimanız çalışmıyor mu?
ECA Cihazınız çok mu gürültülü çalışıyor?
ECA klimanız ayarladığınız derecede çalışmıyor mu?
ECA Klimanız su mu damlatıyor ?
ECA markalı Klimanız hiç mi çalışmıyor?
ECA klima servisine ihtiyacınızmı var?
Bizi arayın cihazınızla ilgili şikayetinizi hemen çözelim.

ECA KLİMA SERVİSİ ÇAĞIRMADAN ÖNCE DİKKAT EDİLECEKLER !
Klimaya elektirik geliyor mu
Klimanın modu doğru ayarlanmış mı?
Klimanın yanında bulunan şartel açık  mı?
Klimanızın ana sartelini kapatıp bir süre bekleyip açtınız mı?
 ECA Klima Bakımı
Klima bakımı cihazınızda daha az arıza, daha az enerji tüketimi, yüksek performans daha uzun ekipman ömrü, daha iyi hava kalitesi ve konfor sağlamaktadır.
Evinizi kötü koku, polen ve bakterilerden arındırmak için, 
Klimanızın ömrünü uzatmak için,
Klimanızın gereksiz zamanlarda arızalanmamaması için, 
Enerji tasarrufu sağlamak için, 
Klimanızın verimliliğini arttırmak için,

En önemlisi:
Klima bakımı virüs ve bakterilerin sebep olduğu birçok solunum yolu hastalıklarından korunmanız için, hayati derecede önem taşır. Klimanız ideal filtreleme yapamayacağından, Toz partiküller ortamda biriktiğinden,  klimanızda  pnömoni ve küf mantarları oluşur. Bu bakterilerin sebep olduğu
Sinüzit, kronik yorgunluk, alerji ve lejyoner gibi hastalıklara maruz kalmamak için klimanızın bakımını ihmal etmeyin.

ECA KLİMA TAMİRİ 

24 SAAT KLİMA ONARIMI
İZMİR'in 1 Numaralı Lisanslı ve Güvenilir 24 Saat Klima Onarım Şirketi
Uzman Eğitimli Teknisyenler
7/24 Acil Servis için hazır
%100 Memnuniyet Garantisi
Lisanslı ve Son Teknoloji Ekipmanlar

İzmir'de En iyi Klima Onarım Hizmetleri Sunuyoruz. Önde Gelen Bir Klima şirketi Olarak, İzmir Genelinde Her Türlü model ve markadaki Klimayı Onarıyoruz.
Klimalar sadece odayı soğutmakla kalmaz, alanın sıcaklığını ve nemini düzenler, aynı zamanda kirli havayı filtreleyerek o yerin hava kalitesini iyileştirir. Yazın zirvesinde arızalanan bir klima rahatınızın kaçmasına neden olabilir. Sıcak hava aşırı rahatsızlığa neden olabilir. Dünya klimalara bu kadar bağımlıyken , Arızalı , Bozuk veya Hiç çalışman Klimanızı en kısa sürede tamir ettirmeniz önemlidir. Bizler size mükemmel kalitede Klima Onarım Hizmetlerini sunuyoruz

Gezici Klima Tamir Ekibi
Şehrin çoğu semtinde bulunan gezici klimalarınızı tamir edecek en iyi ekibimiz var. Eğitimli bir kadro ve doğru ekipman ile siz yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
İzmir Klima Tamiri
Kirli serpantinler, düşük voltaj soğutucu akışkan eksikliği, Bağlantı hataları Gaz kaçakları klimalarınızda yıllarca kullanımdan sonra ortaya çıkabilen oldukça yaygın sorunlardır. Şanslısınız İzmir klima tamircisi klimanızı onarmak için özel hizmetler sunuyor. Ekibimiz, bize ulaştığınız andan itibaren yirmi dört saat içinde Arızalı veya çalışmayan Klimalarla ilgilenecek ekipman ve bilgi birikimine sahiptir. İzmir'in herhangi bir yerinde, hızlı bir klima onarımı için gece gündüz çalışıyoruz.


Klimanız arıza verdiği zaman bizi aramanız yeterli olacaktır.

Yorumlar (0)

Yorum Yap

images

GARANTİLİ İŞÇİLİK

Klima tamir, bakım, onarım işlemlerini yaptıktan sonra işi şansa bırakmıyoruz. Yapılan Tüm işçiliği kontrol edip garanti veriyoruz. Bu yüzden en güvenilir klima servisi biziz.

images

UYGUN FİYAT

İzmir Klima Tamir Servisi olarak minimum fiyat maksimum hizmet ilkesi ile çalışıyoruz. İşin Hakkından fazlasını talep etmiyoruz, Müşterilerimizi zor durumda bırakmıyoruz.

images

TECRÜBELİ UZMAN KADRO

Tüm marka ve modellerde resmi belgeye sahip tam donanımlı uzman ekibimizle arıza tespit esnasında yerinde onarım imkanı sunuyoruz. Klima tamiri ve bakım hizmeti bizim işimiz.

Whatsapp'tan Sor
Tıkla Ara!