Klima Kart Tamiri

Klima Kart Tamiri

Klima Kartınızın Tamiri Mümkün! Sıfır Almak yada Değiştirmek Yerine Tamir Ettirin. Günümüzde kullanılan Tüm cihazlar da olduğu gibi, klima-larda da elektronik kart mevcuttur. Klimanızın kartı sistemin nasıl çalışacağını organize eder. Klima karttında herhangi bir sorun olursa klimanızbçalışmayacak yahut da hatalı çalışarak sizleri sıkıntıya sokacaktır.


Klima Kartı Neden Arızalanır?


Klima kartınızda şu sebeplerden dolayı arıza oluşmuş olabilir; klimanizi 10 yıldan fazla süredir kullanıyorsanız, elektrikteki sürekli gidip gelmeden kaynaklı bağlantı kopmaları, yüksek voltaj sebebiyle klimankartının yanması gibi sorunlar da klimankartınız hasar görecek, klimanızda sorunlar açığa çıkacaktır.

Klima Kart Tamiri Nasıl Yapılır?


Öncelikle bu iş ciddi manada elektronik bilgisi istediğinden klimankartınızın tamirini, işini önemseyen ve güvenilir kişilere yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Klima kart tamirinde kartın değerleri, akımölçer yardımıyla akım/gerilim açısından doğru bir şekilde ölçülür. Kart üzerindeki komponentlerde dikkatle incelenir ve gerekirse hasarlı olduğu düşünülen komponentler kart dışında test edilir. Ardından sorunun neden kaynaklandığı tespit edilir ve konuda çözüm yolu aramaya gidilir. Son testlerden sonra kart tekrar klimaya takılır ve klima çalıştırılır.

Klima Kart Tamiri Fiyatları


Klima kartınızı dikkatli ve titiz bir şekilde tamir ederek klimanızı en kısa sürede çalışır vaziyete getiriyoruz. Fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak için bizi arayabilirsiniz. Bu sayede fiyatlar hakkında da ön bilgi sahibi olabileceksiniz. Tüm markalara klima tamir ve kart tamir hizmeti vermekteyiz. Klima kartını tamir ettirmek , sıfır bir klima kartı almaktan çok çok daha avantajlıdır. Klima kartı almak yerine, tamir sonrası sağlam bir şekilde çalışacak klima kartınızı tamir ettirmek sizi büyük masraflardan kurtaracaktır.


Klima Anakart Tamiri Yaptığımız Markalar

TOSHİBA KLİMA KART TAMİRİ
FUJİTSU KLİMA KART TAMİRİ
LG KLİMA KART TAMİRİ
SAMSUNG KLİMA KART TAMİRİ
DAYLÜX KLİMA KART TAMİRİ 
BOSCH KLİMA KART TAMİRİ
VİESSMAN KLİMA KART TAMİRİ
ARÇELİK KLİMA KART TAMİRİ
BEKO KLİMA KART TAMİRİ
HİTACHİ KLİMA KART TAMİRİ
VAİLLANT KLİMA KART TAMİRİ
DEMİRDÖKÜM KLİMA KART TAMİRİ
BAYMAK KLİMA KART TAMİRİ
E.C.A KLİMA KART TAMİRİ
DAİKİN KLİMA KART TAMİRİ
ALARKO KLİMA KART TAMİRİ
AİRFEL KLİMA KART TAMİRİ
MİTSUBİSHİ KLİMA KART TAMİRİ
VESTEL KLİMA KART TAMİRİKlima Kart Tamiri Alanında Uzman Hizmet


Klima anakart tamiri dikkat, tecrübe ve yeterlilik gerektirir,kendi bünyemizde geliştirdiğimiz özel simülasyon cihazları ile klima kart üzerindeki tüm elektronik malzemeler devre üzerindeyken test edilir.
Klima kartın hasar görmemesi adına başta her elektronik kart için alınması gereken statik elektrik önlemleri alındıktan sonra işlemlere başlıyoruz. İlerleyen Teknolojileri Yakından Takip eden ve sürekli eğitimlere katılan branşında uzman kadromuz ile Kaliteli ve sorunsuz klima kartlarınızın arıza ve problemlerini 1/2 gün içerisinde çözülmüyoruz.

Yorumlar (0)

Yorum Yap

images

GARANTİLİ İŞÇİLİK

Klima tamir, bakım, onarım işlemlerini yaptıktan sonra işi şansa bırakmıyoruz. Yapılan Tüm işçiliği kontrol edip garanti veriyoruz. Bu yüzden en güvenilir klima servisi biziz.

images

UYGUN FİYAT

İzmir Klima Tamir Servisi olarak minimum fiyat maksimum hizmet ilkesi ile çalışıyoruz. İşin Hakkından fazlasını talep etmiyoruz, Müşterilerimizi zor durumda bırakmıyoruz.

images

TECRÜBELİ UZMAN KADRO

Tüm marka ve modellerde resmi belgeye sahip tam donanımlı uzman ekibimizle arıza tespit esnasında yerinde onarım imkanı sunuyoruz. Klima tamiri ve bakım hizmeti bizim işimiz.

Whatsapp'tan Sor
Tıkla Ara!