Sık Sorulan Sorular

Müşteri memnuniyetine önem veriyoruz, Sektörde en az 10 yıl deneyimi olan uzman kişilerle çalışıyoruz, sürekli telefon değiştirip müşterilerinizi mağdur etmiyoruz, Mesleki yeterlilik kurumu tarafından belgelendirilmiş ekip ile hizmet veriyoruz. Kaliteli işçilik yapıyoruz. Hijyen kurallarına dikkat ediyoruz, Tüm ekipmanlarımızi hizmet öncesi kapınızda dezenfekte ediyoruz. En önemlisi kazancımızın tek kuruşunu dahi hak etmeye öncelik VERİYORUZ.
 İç ünite Fan temziliği basınçlı temizlik cihazımızla yapılarak ortamdaki hava sıcaklığının değişmesini sağlayan iç yapı daha dezenfekte hale getirilir. İç ünitenin plastik aksamı özel solisyonumuzla temizlenir, bu sayede beyaz yüzeylerde meydana gelebilecek sararmaların önüne geçilmiş olunur, İç ünite toz filtresinin temizliği yapılır ve Genelde kötü kokuya sebep olan evaporatör kimyevi sıvı ile temizlenerek üzerlerinde yer alan küf ve bakteriden arındırılır, İç ünite bağlantı kontrolleri yapılarak elektrik bağlantı noktalarındaki varsa temassızlıklar giderilir, Elektronik kart üzerinde arıza yapmasına neden olabilecek toz ve nem temizlenir. Tüm iç tesisatın soket bağlantıları kontrol edilir. Dış ünite kondenserinin kimyevi sıvı ile temizliği y
Bostanlı Klima Servisi Karşıyaka Klima Servisi Buca Kima Servisi Bayraklı Klima Servisi Karabaglar Klima Sevisi Gaziemir Klima Servisi Doğanlar Klima Servisi Erzene Klima Servisi Şirinyer Klima Servisi Çiğli Klima Servisi Menemen Kima Servisi Ataşehir Klima Servisi Konak Klima Sevisi Güzelyalı Klima Servisi Alsacak Klima Servisi Hatay Klima Servisi Tepecik Klima Servisi Altındağ Klima Servisi Üçyol Klima Servisi Örnekköy Kima Servisi Sasalı Klima Servisi Egekent Klima Sevisi YeniGirne Klima Servisi Mavişehir Klima Servisi Gümüşpala Klima Servisi Bornova Klima Servisi
Değişim yaptığımız sıfır ve orjinal klima parçalarına firmamız tarafından 1 sene firma garantisinde bulunmaktayız.
images

GARANTİLİ İŞÇİLİK

Klima tamir, bakım, onarım işlemlerini yaptıktan sonra işi şansa bırakmıyoruz. Yapılan Tüm işçiliği kontrol edip garanti veriyoruz. Bu yüzden en güvenilir klima servisi biziz.

images

UYGUN FİYAT

İzmir Klima Tamir Servisi olarak minimum fiyat maksimum hizmet ilkesi ile çalışıyoruz. İşin Hakkından fazlasını talep etmiyoruz, Müşterilerimizi zor durumda bırakmıyoruz.

images

TECRÜBELİ UZMAN KADRO

Tüm marka ve modellerde resmi belgeye sahip tam donanımlı uzman ekibimizle arıza tespit esnasında yerinde onarım imkanı sunuyoruz. Klima tamiri ve bakım hizmeti bizim işimiz.

Whatsapp'tan Sor
Tıkla Ara!