Airfel Klima Tamir Servisi

Airfel Klima Tamir Servisi

Arızalanan, zaman içerisinde performans kaybı yaşayıp bakıma ihtiyaç duyan Airfel klimanizin bakımını yapmak ve arızalanan parçaları tamir edilebilecek durumda ise tamir etmek yada yenisiyle değiştirmek için hizmetinizdeyiz.

Airfel Klima Arıza Tamir Servisi 

Büyük bir klima onarımının ana maliyeti, çoğu zaman yedek parçaların kendisidir. Bazen, teknisyenlerimiz, özellikle klima çok eskiyse veya soğutucu gaz kaçağı var ve kaynak gerekiyorsa, klimanızın motoru arızalı tamir edilemeyecek durumda ve değişmesi gerekiyor ise tüm sistemin kontrolünü yapar ve buna değip değmeyecegi konusunda görüş bildirmektedir.

Arızaların doğrudan ihmal edilmiş bakımının bir sonucu olması nedeniyle, bahar aylarında klimalarınızın bakımlarını yaptırmanız önemlidir. Klima arızalarının çoğunun önlenebilir olduğu deneyimlerimize tecrübe edilmiştir. 

Klima Tamir ve onarımlarınız için hemen uzman ekibimizi arayın.

Siz Airfel klima  kullanıcılarının Memnuniyetini ilke edinerek, yetişmiş uzman Teknik Servis kadromuzla hizmetinizdeyiz. Yapılan işçilik ve değişen Yedek parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamında'dır. Dilediğiniz zaman Teknik destek talebinde bulunabilir veya Destek alabilirsiniz.


Yorumlar (0)

Yorum Yap

images

GARANTİLİ İŞÇİLİK

Klima tamir, bakım, onarım işlemlerini yaptıktan sonra işi şansa bırakmıyoruz. Yapılan Tüm işçiliği kontrol edip garanti veriyoruz. Bu yüzden en güvenilir klima servisi biziz.

images

UYGUN FİYAT

İzmir Klima Tamir Servisi olarak minimum fiyat maksimum hizmet ilkesi ile çalışıyoruz. İşin Hakkından fazlasını talep etmiyoruz, Müşterilerimizi zor durumda bırakmıyoruz.

images

TECRÜBELİ UZMAN KADRO

Tüm marka ve modellerde resmi belgeye sahip tam donanımlı uzman ekibimizle arıza tespit esnasında yerinde onarım imkanı sunuyoruz. Klima tamiri ve bakım hizmeti bizim işimiz.

Whatsapp'tan Sor
Tıkla Ara!