Arçelik Klima Tamir Servisi

Arçelik Klima Tamir Servisi

Alanında yeterli bilgi ve demeyime sahip olan ekibimiz Arçelik klimanızda arıza tesbitini kısa sürede yaparak siz değerli müşterilerimize bilgi verir. Arçelik Klimanızda parça kaynaklı arızalar cihazınızın çalışamaz duruma gelmesine sebeptir. Düzenli yapılan bakım Arçelik klimanızın ömrünü uzatır, enerji tasarrufu sağlar.

Arçelik Klimanızın  ister inverter, ister çok eski bir model olsun fark etmez uzman ekiplerimiz ile her daim hizmet vermeye hazırız. Geniş orijinal yedek parça stoğumuz ile aynı gün içinde klima arızalarınıza son veriyoruz. Ayrıca değişen orijinal yedek parçalar ve 1 yıl işçilik garantisi veriyoruz.

Acil Klima Tamiri
Arızalı klimalar , hasarlı borular iç, dış veya kompresörde sorunlar, gaz eksikliği, gaz kaçakları, sensör arızaları ve buna benzer sorunların oluşmasıyla tamir gereksinimi duyarlar. Bunun için Acil olmasının yanı sıra tamirden hemen sonra sorun çıkardığında aynı hızda gelecek güvenilir servis seçmelisiniz. Bütün bu sorunların çözümü bizde.

Bireysel ve ticari müşteriler:
Klima tamir servisimiz mağazaların, okulların, hastanelerin veya otellerin ve restoranların evlerin, bireysel ve ticari müşterileri için özel müşterilere hizmet vermektedir.

Hizmet çeşitliliği:
Klimanızı tamir etmek ve yeni gibi yapmak için çok sayıda hizmetimiz var. Hizmetler arasında klima parçalarının restorasyonu, su ve gaz sızıntılarının onarımı ve sızdırmazlığı , Klimanızın parçalarının değiştirilmesi, gaz dolumu yapılması, kaçak kontrolleri, acil servisin kapınıza getirilmesi vb.

Hızlı ve güvenilir:
Teknik personelimiz müşterilerin bitmiş tamir hizmetlerden memnun olmasını sağlar. Bizler İzmir'de deneyimli tam donanımlı olarak En iyi hizmetin verilebilmesi için her zaman alanlarında uzman en az 10 yıl klima tamir hizmeti vermiş kişilerle çalışırız.

Makul ve ekonomik:
Maximum fiyatlarla klimanızı yenilemek yerine en iyi kalitede minimum fiyata onarım hizmeti sağlarız. Klimanızı tamir etmeden bütün kontrollerini yapar ücret bilgisi verir müşterimiz onaylarsa tamir işlemine başlarız.

Profesyonel ve deneyimli uzmanlar:
Klima tamir ekibimiz çok iyi eğitim almış m.e.b tarafından belgelendirilmiş, sertifikalı ve bu alanda uzun yıllara dayanan deneyime sahip personelden oluşur.


Kapınızın önünde hizmet:
Klima tamir ekibimiz size yararlanmak istediğiniz klima hizmet türünü sağlamak için kapınıza kadar gelir.

En iyi ekipman kalitesi:
Profesyonel bir klima tamir hizmetinin keyfini çıkarabilmeniz için acil servis ihtiyaçlarınız da en kaliteli tamir ekipmanlarını ve tesbit cihazlarını kullanıyoruz.
-Bizi hemen arayın ücretsiz bilgi alın!

Yorumlar (0)

Yorum Yap

images

GARANTİLİ İŞÇİLİK

Klima tamir, bakım, onarım işlemlerini yaptıktan sonra işi şansa bırakmıyoruz. Yapılan Tüm işçiliği kontrol edip garanti veriyoruz. Bu yüzden en güvenilir klima servisi biziz.

images

UYGUN FİYAT

İzmir Klima Tamir Servisi olarak minimum fiyat maksimum hizmet ilkesi ile çalışıyoruz. İşin Hakkından fazlasını talep etmiyoruz, Müşterilerimizi zor durumda bırakmıyoruz.

images

TECRÜBELİ UZMAN KADRO

Tüm marka ve modellerde resmi belgeye sahip tam donanımlı uzman ekibimizle arıza tespit esnasında yerinde onarım imkanı sunuyoruz. Klima tamiri ve bakım hizmeti bizim işimiz.

Whatsapp'tan Sor
Tıkla Ara!