Bosch Klima Servisi

Bosch Klima Servisi

İzmir Bosch Klima Servisi olarak siz değerli Bosch klima kullanıcılarının Memnuniyetini ilke edinen yetişmiş uzman kadromuzla 7 Gün 24 Saat hizmetinizdeyiz. Yapılan hizmet ve değişen yedek parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamındadır. Dilediğiniz zaman Teknik destek talebinde bulunabilir veya destek alabilirsiniz. Klimanızda sorun veya problem yaşıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BOSCH KLİMA TAMİR SERVİSİNDE KALİTE VE GÜVENİN TEK ADRESİ

İzmir Bosch Klima Servisi olarak kullandığınız Bosch Marka klimalarınız için Teknik Servis tamir bakım arıza Onarım işleriniz Garantili bir şekilde yaptırabileceksiniz. 


BOSCH KLİMA BAKIMI


Bosch Klima Bakım Esnasında Yapılan İşlemler,


Klima bakım ekiplerimiz cihazınızın bakımını gerçekleştirirken klimanızda daha önceden meydana gelmiş olan veya arada sırada tekrarlayan arızaları bildirmeniz halinde sertifikalı servis elemanlarımız arızaları ortaya çıkarabilecek olan parçalarında gerekli kontrolünü yaparak sizleri bilgilendireceklerdir.


BOSCH KLİMA TAMİRİ

Klima tamiri servis konusunda gerekli ekipman ve donanımla siz değerli müşterilerimizin klima ile alakalı sorunlarına kesin ve garantili servis hizmeti sunmaktayız.

Bosch klimanız soğutmuyor mu?

Cihazınız çok mu gürültülü çalışıyor?

Klimanız tam ısıtmıyor mu?

Klimanız ayarladığınız sıcaklıkta çalışmıyor mu?

Bosch markalı Klimanız hiç mi çalışmıyor?

Bosch klimaservisine ihtiyacınızmı var?

Bizi arayın cihazınızla ilgili şikayetinizi hemen çözelim

Bosch Klima Arıza Kodları- 


BOSCH KLİMA TAMİR SERVİS HİZMETLERİMİZ

İzmir bölgesinde Bosch klima Tamiri, Bosch Klima Bakımı, Bosch Klima Onarımı, Bosch Klima Servisi, Bosch Elektronik Anakart Tamiri, Bosch Klima Tamir ve Onarımı bunlara ilave olarak Bosch Klima Yedek Parçaları konusunda özel servis olarak 7 Gün 24 Saat İzmir'de hizmet vermekteyiz.

Yorumlar (0)

Yorum Yap

images

GARANTİLİ İŞÇİLİK

Klima tamir, bakım, onarım işlemlerini yaptıktan sonra işi şansa bırakmıyoruz. Yapılan Tüm işçiliği kontrol edip garanti veriyoruz. Bu yüzden en güvenilir klima servisi biziz.

images

UYGUN FİYAT

İzmir Klima Tamir Servisi olarak minimum fiyat maksimum hizmet ilkesi ile çalışıyoruz. İşin Hakkından fazlasını talep etmiyoruz, Müşterilerimizi zor durumda bırakmıyoruz.

images

TECRÜBELİ UZMAN KADRO

Tüm marka ve modellerde resmi belgeye sahip tam donanımlı uzman ekibimizle arıza tespit esnasında yerinde onarım imkanı sunuyoruz. Klima tamiri ve bakım hizmeti bizim işimiz.

Whatsapp'tan Sor
Tıkla Ara!