Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz? 

Klima servis sektöründe Yaz ve kış aylarında eviniz yada iş yerinizin konforunu kesintisiz yaşamanız için size İzmir'in en iyi klima tamir servis hizmetini sağlıyoruz. Klima sistemlerinde Profesyonel oluşumuz ve hizmet kalitemiz sayesinde İzmir'deki diğer klima şirketlerinden farklıyız. Sertifikalı ve M.E.B onaylı belgelerimiz ile, müşteri odaklı bir tutumumuz var.  Güvenilir bir klima servisi arıyorsanız bizim ile iletişime geçin. Özel servis alanında hem bireysel hem de kurumsal firmalara hizmet vererek her geçen gün büyümekteyiz. Yılların verdiği tecrübe ile müşterilerimize garantili, kaliteli ve son derece ekonomik çözümler üreterek hizmet halindeyiz. İhtiyaçlarınıza uygun en iyi klima bakım, klima tamir, klimantemizliği gibi işlemleriniz için, artık marka oluşumuna girmiş bulunmaktayız. Çeşitli teknik servis ekibinden oluşan personellerimiz ile tüm İzmir'e kombi servis hizmetleri sunuyoruz.


Değerli vaktinizi bizi tanımaya ayırdığınız için çok teşekkür ederiz! Umarız bizi tanımanızda yardımcı olabilmişizdir, biz yinede yeterli gelmemiştir diye bizi iletişim sayfamızdaki telefon numaramızdan arayıp aklınıza takılan tüm soruları sormanızı bekleyen arkadaşlarımız olduğunu hatırlatalım ve iyi günler dileyelim...

Yorumlar (0)

Yorum Yap

images

GARANTİLİ İŞÇİLİK

Klima tamir, bakım, onarım işlemlerini yaptıktan sonra işi şansa bırakmıyoruz. Yapılan Tüm işçiliği kontrol edip garanti veriyoruz. Bu yüzden en güvenilir klima servisi biziz.

images

UYGUN FİYAT

İzmir Klima Tamir Servisi olarak minimum fiyat maksimum hizmet ilkesi ile çalışıyoruz. İşin Hakkından fazlasını talep etmiyoruz, Müşterilerimizi zor durumda bırakmıyoruz.

images

TECRÜBELİ UZMAN KADRO

Tüm marka ve modellerde resmi belgeye sahip tam donanımlı uzman ekibimizle arıza tespit esnasında yerinde onarım imkanı sunuyoruz. Klima tamiri ve bakım hizmeti bizim işimiz.

Whatsapp'tan Sor
Tıkla Ara!